Hakkımızda

İDEKO İÇ MİMARLIK Son yıllarda hızla gelişen ve önemli ticari potansiyeller taşıyan fuarcılık sektöründe fuar stand tasarımı ve fuar stand uygulamaları yapmak amacıyla kurulmuştur. İDEKO İÇ MİMARLIK bünyesinde bulunan yaratıcı mimari tasarım ekibi ve fuar üretim atölyesi ile dostlarımıza kalite ve profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunmaktadır.

Temsilciliğini yaptığımız ÖZEL (AHŞAP), MERO, ALUSET ve OCTONORM modüler fuar stand malzemeleri desteğinde hem kiralık hem satılık ÖZEL FUAR STAND tasarım ve uygulamaları ile müşterilerimizin her türlü stand taleplerini karşılamaktadır.

İDEKO İÇ MİMARLIK siz dostlarımıza yeni ve çarpıcı fuar stand uygulamaları yapmasının yanı sıra, eğer fuar standınız var ise bünyesinde bulunan kiralık fuar mobilya ve elektronik malzemelerle standınıza farklı bir renk katmaktadır. Fuar Stand tasarım ve uygulamalarının yanı sıra Mağaza Ofis dekorasyonu ve Ürün Teşhir Modüllerinde de özgün tasarımları ve kaliteli işçiliği ile sektörün tartışmasız lider firmalarındandır.

Amacımız; her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için, sürekli Ar-Ge çalışmaları yaparak ve teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak, insan ve çevre dostu ürün üretmek, en kısa temin süresi ve satış sonrası hizmetlerle daima müşterilerimizin yanı başında olmak.

Kaliteli ve kusursuz işlerin iyi bir ekiple ve işlerini seven insanlarla olacağı bilinciyle güçlü tasarım ve uygulama ekiplerini kendi bünyesinde barındıran İdeko İç Mimarlık bu anlayışından vazgeçmeden tüm iş ortaklarına uzun yıllar kaliteli hizmet vermeyi kendine yol olarak seçmiştir.